zawód przyszłości

Zawody przyszłości!

nowa ropa

Nowa ropa!

REKLAMA

Pasja prowokuje do robienia niesamowitych rzeczy.


chodzenie po górach


Zadania napędzane i realizowane z pasją, przynoszą zdecydowanie najlepsze rezultaty.

Potrzeba pasji i zaangażowania, żeby naprawdę dogłębnie coś zrozumieć, przeżuć, a nie tylko szybko przełknąć. Większość ludzi nie poświęca na to czasu.
Steve Jobs

Czym jest pasja?

Pasja to energia napędzająca pojazd, energia która napędza sukces. Jest to droga, która łączy Ciebie z Twoim pragnieniem. Pasja w większości przypadków jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu, albowiem sukces bez pasji jest pusty.

Znalezienie pasji to droga. Nie poddawaj się, jeśli jeszcze tego nie czujesz. Szukaj nowych ścieżek. Aż w końcu trafisz pod dobry adres.

Jak rozpoznać swoją pasję i jak dobrze ją wykorzystać?

Przykładowo jeździsz na deskorolce, i jesteś na tyle zdeterminowany, aby po przez upadki, urazy i złamania, stać się jeszcze lepszym w tym co robisz. Po prostu masz do tego pasę.

Podany przykład pokazuje że prawdziwa pasja to działanie które pociąga za sobą dążenie do osiągania wyższych celów. A kiedy pojawiają się trudności, tak jak w przypadku każdego z nas, pasja i wytrwałość pomogą Ci iść dalej.

Pasja zrywa z łóżka o poranku, sprawia że chętnie wykonujesz te wszystkie zaplanowane rzeczy, czasami nudne, ale wiesz że ​​warto grać w tę grę, walkę którą warto stoczyć, żeby osiągnąć sukces.


astronauta w kosmosie


Pasja w karierze zawodowej i dobre wzorce.

Zadaj sobie pytanie, co chcesz robić w życiu. Podejmij wyzwanie znalezienia drogi do rozwoju osobistego i zawodowego, drogi która będzie zbieżna z twoją idealną wersją przyszłości.

Dobre wzorce można czerpać od sportowców. Sam osobiście lubię czytać życiorysy ludzi którzy całkowicie poświęcili się wybranej dyscyplinie sportowej. Jak wiadomo sport dla sportowca jest jak praca dla pracownika, tak jak nauka dla ucznia. Ścieżka kariery pracownika byłaby imponującą gdyby doskonalił swój warsztat na wzór tego, jak Robert Lewandowski doskonali swoją technikę piłkarską. Nie wystarczy raz na jakiś czas wyjść na boisko i grać, trzeba z pasji do sportu wdrożyć inne elementy do swojego codziennego życia. To jest m.in. odpowiednia dieta, ćwiczenia na siłowni, to także trenowanie umysłu oraz nauka własnego ciała i dyscypliny.

Teraz wiesz że aby odnieść spektakularny sukces w swojej dziedzinie (mam na myśli karierę zawodową) musisz być w tym miejscu w którym do działania napędzi Ciebie pasja. Nie namawiam Ciebie do abyś został zawodowym sportowcem (nie każdy może lub chce). Natomiast znam kilka osób o ścisłych umysłach którzy zawodowo spełniają się jako programiści. Mój przyjaciel humanista Piotr który odnalazł się w grafice 3D, obecnie pracuje w międzynarodowej firmie i współrealizuje ambitne projekty graficzne.
Justyna która w wieku 28 lat zupełnie zmieniła branżę, z rachunkowości na projektowanie wnętrz, aby do tego dojść zrezygnowała z wolnych weekendów ukończyła dodatkowe studia, w domu kreśliła i budowała futurystyczne obiekty, jej zaangażowanie było tak wielkie że była jednym z najlepszych studentów, dodatkowo bardzo często wyróżniana za swoje oryginalne prace. Obecnie nie może narzekać na brak zleceń, ostatnio jak ją widziałem projektowała wystrój salonu optyczno-okulistycznego, wcześniej była restauracja, kilka domów i mieszkań. Pierwszy genialnie wykonany projekt niesie ją na zawodowej fali. Interes się kręci, bez reklamy, bez strony internetowej, Justyna drogą pantoflową zdobywa nowe propozycje współpracy.

Postaw na jakość a pieniądze przyjdą później.

Nie patrz na sukces wyłącznie przez pryzmat pieniędzy, bo możesz stracić z oczu swój prawdziwy cel. Pieniądze są ważne, i powinny być następstwem czegoś ważniejszego w Twoim życiu - Pasji.


tablica i uczeń w szkole nauka matematyki

Komentarze

Treść komentarza*:
Podpis:
 
= (Antyspam / Oblicz)